_____________________

,, Chovej se k lidem tak, jak chceš aby se chovali k tobě. "

Duben 2013

1.kolo - Wings

28. dubna 2013 v 15:57 | IceFox |  Soutěže


Čmáranice

26. dubna 2013 v 16:36 | IceFox |  Čmáranice
Ano, opět jsem kreslila.Po dlouhé době.(nemluvím o školních kresbách xD)Už jsem docela rozesmátá...A to jen díky Ancarie Safiry Kaily atd. ... Všem Vám moc děkuji.Ikdyž..Myslím že už se nevrátí.Ok přejdem na jiné téma nebo tu začnu řvát.Tákže..Kreslila jsem charactery.(ne moje xD) byly pro moje spolužačky do školy.Jedna ovládá Sníh a Blesk...Druhá ovládá Oheň Zemi a Vodu.Ohodnocení nemusí bejt xD (já vím...hnusný :"D)
(nechtělo se mi dělat stínování...Takže je to docela divný já vím xD)
Tak nazdár xD

Původ slz

25. dubna 2013 v 15:29 | IceFox |  Příběhy liškyBohužel je to tak.Skoro poprvé v životě cítím co je to smutek.Vůbec se mi nechce smát.Skoro pořád brečím.Je k tomu jediný důvod.Už od včerejška se nám stratila Tessinka (moje kočka)...Vychoválala jsem ji už od kotěte.Dostali jsme ji jako malé hubené koťátko které se našlo na ulici.Každou chvíli jsem s ní byla.Najednou tu není.A já se cítím osamělá.Ona jediná byla původ mě radosti.Je to jako by na Zemi neexistovala voda.Všechno kolem vás by umíralo žízní...A postupně i vy také.Nějak takhle se cítím.Pláč mě zevnitř ničí.A já už nevím co dál.Všechna ta radost najednou zmizela.Další problém je v tom že ani nevím co s ní je.Mohlo jí zajet auto.Nebo ji může někdo věznit.Nebo jí někdo ublížil a ona není schopna se vrátit a v bolestech někde právě teď leží.Kdybych alespoň věděla co s ní je.Byla bych klidnější.Pokaždé se vrátila.Ať už na jídlo.Nebo na pomazlení se mnou.Někdy dokonce nevykročila z domu.Dneska ráno ve škole jsem ten pláč neudržela a asi tak 20 minut před vyučováním jsem se rozbrečela.Kámošky mi dokonce nakreslily obrázky na zlepšení nálady.Dneska jsem měla psát opravu z matematiky.Učitel jak se to dozvěděl mi řekl že ji budu psát zítra.Ona byla něco jako moje sestra.Byla schopna mě vyslechnout.Pokaždí když jsem byla otrávená a naštvaná ona mi zlepšila náladu.Je to opravdu to nejhorší co jsem kdy zažila.Dokonce jsem ji naučila i sedni pac a popros.Je to výjmečná kočka.Já nevím co bez ní budu dělat.Jinou kočku už nechci.Žádná kočka nebude jako ona.Dneska jsme ji šli hledat..Volali jsme (na zavolání vždy přišla) hledali jsme....Ovšem bez výsledku....Bude nejspíše někde zavřená.Ani se mi nechce věřit že tu není.Pro vás je to možná jenom kočka.Ale pro mne je to důvod k životu.
S pozdravem napsaným ze slz...IceFox

Objevená čmáranice

24. dubna 2013 v 18:06 | IceFox |  Historie
Zdár!...Tak tedy...Těch rozcestíků si nevšímejte xD prohrabávala jsem se v galerii a narazila jsem na zajímavou kresbu naštvané lišky...Myslím že jsem to kreslila ve 4. třídě takže nečekejte nic extra.Ale mě se to docela líbí..Teda až na několik věcí které bych rozhodně upravila.No konec keců...Dáme to sem ne?

Co se mi na tom nelíbí: Nohy a packy O_O taky hlava.A to pozadí O_O
Co se mi na tom líbí: Podle mě je to docela dobrej pict...Na to že jsem to kreslila ve 4. třídě.Líbí se mi ty chlupy a trpchu i ta anatomie těla.Docela hodně se mi líbí ten ocas.

Friends

24. dubna 2013 v 16:08___________________________________________________________________________________
Pokud chceš být SB:

1) Jméno
2) blog
____________________________________________________________________________________
Potom co napíšete je možné že bude odpověď chvíli trvat.Já se sem nekoukám tak často xD

Jestli Vás beru do SB nebo neberu napíšu k vám do komentářů k nějnovějšímu článku.

Musím upozornit že SB nyní tak často neberu.Je to kvůli tomu že už mám SBček hodně a taky mám ještě pár dalších důvodů. Takže nyní beru pouze vyjímky.Tedy výjmečné blogy které se mi budou zamlouvat.Děkuji za pochopení.Admin

24. dubna 2013 v 15:52 | IceFox

Jméno: Lenka
Přezdívka: IceFox (Axy)
Říkat: Ice,Icy,Foxík,Icík ...
Věk: 11 let
Narození: 24.8. 2001
Skype: lenkaicefoxgryczova
E-mail: cokolate24@seznam.cz

Dračí Doupě

24. dubna 2013 v 15:48 | IceFoxSoutěž

23. dubna 2013 v 16:16 | IceFox |  Listy mých zpráv
Ahoj.
Ikdyž jsem teď na blogu bude soutěž stále v pohybu. (nwm jak to mám nazvat).Tím mám na mysli to že obrázky mi pořád můžete posílat.Registrace už jsou uzavřeny.Problém je že zítra ta soutěž končí.Takže vám radím aby jste kreslili rychleji xD zatím mám arty pouze od Mii a Ember...(pokud mi někdo poslal a já to nedostala pls pošlete znovu a napište do komentu že jste to odeslali) ještě připomenu kdo je registrovaný:
Deana
Mioherna
Ember
Kora/Ashfur
Mujicek
a možná Saf

Pokud mi to do zítřka nepošlete prodloužím soutěž ještě o pár dní :)
Zak tedy..Zdár! XD (rekord! už nepíšu tolik smajlů :D)